Jste zde: Domácí stránka |
CIR > Novinky > Tisková zpráva k přednášce: Výrobek...odpad

Tisková zpráva k přednášce: Výrobek...odpad

22.10.2007

Soubor:
Prezentace web.pps
Formát:
pps
Velikost:
701kB

 

PŘEDNÁŠKA "VÝROBEK, VEDLEJŠÍ PRODUKT NEBO ODPAD ANEB PŘEDCHÁZENÍ VZNIKU ODPADŮ"

 

(Praha, 22. 10. 2007) - dne 17. 10. 2007 uspořádalo Centrum inovací a rozvoje, o.s. v prostorách České zemědělské univerzity v Praze přednášku na téma Výrobek, vedlejší produkt nebo odpad aneb předcházení vzniku odpadů.

Přednáška byla připravena ve spolupráci s RNDr. Vlastimilou Mikulovou z katedry biotechnických úprav krajiny jako rozšíření semestrálního kurzu Odpady. Za CIR se přednášky zúčastnili dva přednášející: Mgr, Miroslav Krčma, který se věnuje problematice čistší produkce a environmentálním systémům řízení, a Eva Hralová, která se v CIR věnuje řízení a realizaci vzdělávacích projektů, ekodesign a LCA. Přednášku navštívilo více než 40 studentů především z oborou Aplikovaná ekologie. Přítomní studenti aktivně spolupracovali s přednášejícími a živě se zapojovali do diskuze. Největší zájem projevili o problematiku definování odpadů, povinnosti zpětného odběru a specifické případy nakládání s nimi.


Přednáška byla finančně podpořena Ministerstvem životního prostředí v rámci společného programu SSEV Pavučina a ČSOP Národní síť středisek ekologické výchovy.

 

Loading...

Novinky