Jste zde: Domácí stránka |
CIR > Novinky > Průběžné výstupy multimediálního vzdělávacího modulu o ŽP pro 2. st.ZŠ

Průběžné výstupy multimediálního vzdělávacího modulu o ŽP pro 2. st.ZŠ

11.12.2007

Soubor:
Fotografie z nataceni.pps
Formát:
pps
Velikost:
447kB

V říjnu tohoto roku byly ve spolupráci s partnerskou organizací FONTIS, s.r.o. dokončeny scénáře k připravovaným filmům zaměřeným na tématiku ochrany životního prostředí. Filmy se budou věnovat následujícím tématům:

·       Ekologické chování

·       Energetické zdroje

·       Globální změny klimatu

·       Obnovitelné zdroje energie

·       Odpady

·       Vliv znečištění

·       Zdroje vody a vodní koloběh

·       Znečištění ovzduší

·       Znečištění vod

·       Zvláště chráněná území

 

V současné době probíhá natáčení všech deseti filmů na vybraných lokalitách. Natáčení by mělo být ukončeno začátkem příštího roku, kdy na něj plynule naváží postprodukční práce.

 

Kromě zmíněných videofilmů by měly být součástí vzdělávacího modulu také interaktivní pracovní listy a testy a příručka pro učitele, která má cílové skupině usnadnit práci s celým vzdělávacím modulem.

 

Dokončení veškerých projektových výstupů se předpokládá v měsících únoru až březnu. V této době bude CIR ve spolupráci s organizací FONTIS pořádat semináře pro učitele všech základních škol na území hl. města Prahy, na kterých budou mít učitelé možnost se blíže seznámit se vzdělávacím modulem. Odměnou za účast dostanou učitelé ukázkový modul zdarma.  

 

Máte-li zájem dozvědět se více o připravovaném vzdělávacím modulu, průběhu prací, nebo o připravovaných seminářích, kontaktujte nás na adrese: hralova@cir.cz.

             Chcete vidět, jak probíhá natáčení filmů? V přiložené prezentaci najdete několik fotografií z natáčení.

Loading...

Novinky