Jste zde: Domácí stránka |
CIR > Novinky > Podpora nástrojů zavádění EMAS formou networkingu

Podpora nástrojů zavádění EMAS formou networkingu

3.1.2011

V lednu tohoto roku zahájilo Centrum inovací a rozvoje realizaci projektu Podpora nástrojů zavádění EMAS formou networkingu.

Projekt jehož obecným cílem je zvýšit informovanost a prosazování programu EMAS v ČR bude realizován od ledna 2011 do června 2012.
Specifickým cílem projektu jsou nástroje pro zavádění EMAS a podmínky pro vzdělávání a výměnu zkušeností se zohledněním  metodiky identifikace a řízení environmentálních aspektů EMAS zaměřenou přednostně na nepodnikatelský sektor s podobnými aspekty a dopady na ŽP.

Projekt zahrnuje následující aktivity a výstupy:

 

  • realizace úvodního workshopu zaměřeného na základní informace o EMAS a praktickou aplikaci nástrojů pro zavádění EMAS v organizaci,
  • zpracování metodického dokumentu o moderních nástrojích pro zavádění EMAS v praxi,
  • realizace informační podpory a zveřejnění výstupů projektu.

Máte-li zájem o účast na úvodních workshopech, které právě připravujeme na květen 2011, nebo na dalších aktivitách projektu, určitě nás kontaktujte (, tel.: 227186016). Nabízíme poradenství a asistenci k zavedení, certifikaci a ověření EMAS ve vaší organizaci. 

 

 MZP Logo_MZP_RGB_300DPI.jpg

Tento dokument byl vytvořen za finanční pomoci Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí (www.env.cz). Za obsah tohoto dokumentu je výhradně odpovědné CIR a nelze jej v žádném případadě považovat za názor Ministerstva životního prostředí.

 

Loading...

Novinky